Komplexní rehabilitační péče a fyzioterapie

 

 

Máme smluvní vztah se všemi zdravotními pojišťovnami.

Jsme odborný tým fyzioterapeutů v čele s rehabilitačním lékařem MUDr. Janem Barborkou.

 Naše služby zahrnují komplexní péči v oblasti léčebné rehabilitace pro sportovce, dospělé i děti od novorozeneckého věku.

Specializujeme se na diagnostiku, terapii a prevenci poruch pohybového systému.

Pracujeme s klienty všech věkových skupin a poskytujeme individuální přístup k léčbě, aby každý pacient získal optimální péči pro své specifické potřeby.

 

Sídlíme v Brně, ve Starém Lískovci.

 

 

 

Reference

 • Pomohli nám zde s diastázou u malého miminka. Milý personál i pan doktor. Hezké nové prostředí.

  Eva J.
 • Při vstupu do rehabilitačního zařízení FyzioBarborka vás přivítá milý a ochotný personál, dýchne na vás vkusné a čisté prostředí. Převezmou si vás do péče profesionálové, kteří jsou velmi vstřícní, a to při všech úkonech jako např. vodoléčba, elektroléčba, nebo fyzikální terapie.
  Osobně bych chtěla vyzdvihnout přístup Mgr. Lucie Chytilové, díky níž se můj zdravotní stav rychle zlepšoval.
  Velké poděkování patří také MUDr. Janu Barborkovi za jeho odborný a lidský přístup k mé osobě, potažmo mým zdravotním obtížím.
  Toto zařízení mohu všem doporučit a v případě budoucích zdravotních komplikací ráda opětovně využiji služby této fyzioterapie.

  Věra M.
 • Příjemný personál, žádné dlouhé čekání. Chci poděkovat fyzioterapeutovi Michal Šoka Bc. za profesionální a milý přístup, taky personálu na magnetech. Úžasní lidičky. Vřele doporučuji.

  Iveta J.
 • Obrovská spokojenost.
  S dětmi již několik let pravidelně absolvujeme v tomto rehabilitačním zařízení zdravotní cvičení a našli jsme zde milý a vstřícný personál s osobním, až přátelským přístupem a vždy s dobrou náladou. Při cvičení zde používají nejrůznější pomůcky, dokonce si vyrábí i vlastní. Děti se na cvičení vždy velmi těší a já také.
  Mnohokrát pomohli i mě s konkrétními zdravotními problémy.
  Prostory rehabilitace jsou moderní, čisté a příjemné. Využívají zde nejmodernější technologie pro léčebné terapie. Velkou výhodou je přítomnost lékaře přímo v zařízení.
  Přeji těmto skvělým lidem vše dobré a jen spokojené pacienty. :-)

  Adriana N.
 • S tímto rehabilitačním zařízením jsem velice spokojená. Výborný a odborný přístup k léčbě, vždy milý a vstřícný
  personál, ochotná děvčata na recepci a pan doktor je odborník na svém místě. Kvalifikovaná slečna terapeutka vždy velice příjemná. Všem doporučuji.

  Pavlína B.
 • Rehabilitační centrum Fyziobarborka navštěvuji já (po zlomenině obratle) a syn (po zlomenině kolenní kůstky). Přístup pana doktora a fyzioterapeutů Mgr. Musila a Dipl. F. Vereše je naprosto profesionální. Oba jsme velice spokojeni s jejich prací a rehabilitační centrum můžeme vřele doporučit.

  Filip P.
 • Byla jsem velice spokojená s péčí, kterou mi věnovali. Všichni byli velice milí a ochotní. Jak recepční, které se vždy snažily najít termín, tak fyzioterapeuti, i pan doktor. Byla jsem akutní pacient s obrnou lícního nervu. Potřebovala jsem cvičit a rehabilitovat okamžitě, vyzkoušela jsem tedy snad všechny fyzioterapeuty, kteří ve FyzioBarborka pracují. Každý má svoji metodu a všichni byli milí, ochotní, šikovní a profíci. Pomohli mi a určitě doporučuji.

  Vladimíra S.
 • Se synem chodíme od jeho 3 měsíců k Mgr. Kalábové a jsme naprosto spokojeni. Její cviky nám pomohli, co bylo potřeba, nás učila a po každé návštěvě odcházíme s pocitem, že motorický vývoj dítěte je sledován a kontrolován někým, kdo tomu rozumí. Je na ní znát, že má vztah k dětem, vždy vše řešila cilitvě, ale jasně.

  Lucia V.
 • Velmi děkuji celému kolektivu fyzioterapie barborka, jměnovitě panu doktoru Barborkovi za diagnostiku a dále slečně Kaláberové a panu Šokovi za rozcvičení ramenního kloubu, jejich péči a cenné rady o posilování svalů. Jejich přístup ke mně jako k pacientovi byl velice profesionální a empatický. Ještě jednou děkuji.

  Lukáš U.
 • Mám děti sportovce a jednou za čas něco samozřejmě řešíme. V Rebarborce nám vždy vycházeli skvěle vstříc. Už bych jinam s dětmi nešla. Pan doktor Barborka je skvělý a umí poradit, je velmi lidský a umí to s dětmi. Velmi nadšená jsem byla i z paní Mikšlové, která to opravdu umí, hledá možnosti jak pomoci, hledá nové pomůcky i cviky, naprosto nezištně pomáhá. Opravdu mohu jen doporučit. Všichni byli vždy milí a vstřícní, navzdory náročnému předvánočnímu období.

  Jana N.
 • FyzioBarborka jsem oslovila na doporučení mé kamarádky jako samoplátce. U pana doktora Barborky se léčím s ostruhou paty. Výhodou je, že účinné procedury (laser, magnetky, ultrazvuk, cvičení aj.) jsou součástí komplexu FyzioBarborka. S přístupem celého personálu jsem moc spokojená. Objednávky na daný čas fungují přesně. Vždy jsem šla v přesný čas na řadu, dokonce na magnety i dřív, pokud jsem přišla dřív. Děkuji celému týmu FyzioBarborka ????
   
   
  Lucie Z.
 • Fyzioterapii Barborka mohu jen doporučit. Pěkné a vždy čisté prostředí. Super domluva termínů terapií a žádné čekání při docházce na ně ... časy se opravdu drží! Při doléčení úrazu po autonehodě jsem využil vstupní vyšetření, magneto-terapii, výřivku, fyzio-terapii a laser. Vždy o mne bylo postaráno s maximální vstřícností, ochotou a odborností. V zařízení panuje až rodinná atmosféra s velmi přátelským přístupem. Za celý skvělý tým "Barborky" bych vyzdvihnul Mgr.Musila, který na mě odvedl nejvíce práce při fyzio-terapii s rychlým progresem a vždy se mi věnoval na 120%. Bylo kolikrát až neuvěřitelné, jak pokaždé věděl kde přitlačit a přimět tím tělo k nápravě. Barborku nemohu než doporučit.

  Pavel S.
 • Po vyzkoušení mnoha jiných rehabilitačních zařízení jsme vlastně náhodou objevili FyzioBarborka a byla nejlepší náhoda poslednich let - tohle je misto, kde vám komplexne (a dlouhodobě) pomůžou s vašim fyzio problemém. V celém týmu jsou spravní lidé na spravných místech - od recepce, pres lekaře až po fyzioterapeuty a fyzioterapeutky, kteří s vámi budou trávit nejvíce času při cvicení. Zázraky se však neději pres noc - stejně musíte makat vy, tady vám ukáží, jak na to.

  Jiří U.